Aliplast Aliver 2000+

System izolowany termicznie, stosowany do zadaszeń jedno- i dwuspadowych. System charakteryzuje się izolacyjnością termiczną ~2.0 W/m2K. Charakterystyka systemu: kąt nachylenia połaci 5-45 stopni, element nośny konstrukcji wewnątrz (poniżej wypełnienia), krokwie o głębokości 105 lub 125 mm. W systemie występują przegubowe połączenia w belce rynnowej i kalenicowej, systemowe ściągi, łączniki rynien, rur spustowych.
Stosowane krokwie (zwykłe lub renowacyjne):
- 105 mm - rozpiętość do 2,5 m (szkło) lub 3 m (poliwęglan)
- 125 mm - rozpiętość do 3,2 m (szkło) lub 3,8 m (poliwęglan)

TS Aluminium

Nasza firma posiada w swojej ofercie profile aluminiowe firmy TS Aluminium, które umożliwiają budowę dachów ogrodów zimowych, zadaszeń tarasowych itp.
Firma TS Polska Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1999 roku jako filia niemieckiego producenta systemów aluminiowych TS Aluminium Profilsysteme GmbH. Biuro handlowe oraz magazyn profili znajduje się w Radomiu a sprzedaż odbywa się na terenie całej Polski za pośrednictwem sieci współpracujących z TS Polska.
Rozwiązania TS Aluminium obejmują ponad 100 rozwiązań typowych kształtów dachów. Można wykonać również rozwiązania nietypowe zaprojektowane przez architekta. Głównym atutem systemu jest jego kompatybilność z systemami do produkcji stolarki okiennej. Producent okien nie musi wprowadzać następnego systemu okiennego, żeby wykonać okna w ogrodzie zimowym. Wykonuje dach w systemie TS, a elementy boczne z PCV lub z aluminium w systemie w którym produkuje.
W ofercie można znaleźć również elementy wentylacji i oświetlenia, systemy nie izolowane do wykonywania zadaszeń tarasów, daszków nad wejściem, a także profile aluminiowe i akcesoria do produkcji drzwi harmonijkowych i przesuwnych.
Wicej informacji na temat TS Aluminium mozna znaleźć na stronie www.ts-alu.pl